DKK dorośli 13.06.2019r.

"Ta dziewczyna" Michelle Frances

Powieść Michelle Frances to trzymający w napięciu thriller psychologiczny, którego główną bohaterką jest Laura, producentka filmowa. Laura wiedzie bardzo bogate życie, wraz z mężem wychowali syna Daniela, który właśnie poznał młodą i piękną Cherry, która marzy o statusie Laury. Cherry pragnie, aby nowo poznana teściowa ją zaakceptowała i powitała w rodzinie. Cherry z pozoru nie ma nic. Ani pochodzenia, ani wykształcenia, pieniędzy, rodziny, która byłaby dla niej wsparciem. Ma tylko matkę, której się wstydzi i pracę w agencji nieruchomości, którą zdobyła jedynie dzięki przebiegłości. Daniel to jej przepustka do świata bogatych i uprzywilejowanych. To bilet do lepszego życia, na które w swoim mniemaniu zasługuje bardziej niż większość rozpieszczonych i głupiutkich panienek z dobrego domu. Laura nie ufa dziewczynie, uważa że coś ukrywa i ma zamiar ją zdemaskować. Zazdrosna matka wymyśla okrutne kłamstwo, które odmienia wszystkich bohaterów. Uczestniczkom spotkania bardzo się podobała ta książka, wiele ciekawych wątków i przede wszystkim akcja trzymająca w napięciu do samego końca.