DKK dorośli 25.04.2019r.

"Nieodnaleziona" Remigiusz Mróz

Główny bohater Damian Werner wraz z narzeczoną zostają brutalnie napadnięci. Ewa w tym samym dniu znika, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu. Cały świat, przed którym stali otworem nagle w jednej chwili zmienia się w koszmar. Mija dziesięć lat, podczas których Damian Werner próbował odnaleźć ukochaną. Jego życie stało się puste, pozbawione marzeń i wiary w lepsze jutro. Wszystko zaczyna się zmieniać, kiedy pojawia nowy trop w sprawie zaginionej narzeczonej. Najlepszy przyjaciel Wernera podsuwa mu zdjęcie Ewy, którą widział na koncercie rockowej kapeli. Życie Damiana gwałtownie się zmienia. Rozpoczyna się walka o odszukanie Ewy.