DKK dorośli 28.10.2021

„Grunt pod nogami” – Stykała Magdalena

"Grunt pod nogami" to pełna prostoty i optymizmu opowieść o ludziach. O życiu w wymiarze szlaku, gdzie czasem pojawiają się przeszkody, kamienie, a nawet przepaść, gdzie niekiedy trzeba iść przez ciemny, obcy las, a innym razem można wędrować słoneczną połoniną. A najważniejsze jest, z kim pokonujemy ten dystans, byśmy u kresu ścieżki mogli powiedzieć: „No i fajnie, to było świetne życie”. Na ścieżkach opowieści znajdziemy miłość, przyjaźń, humor, namiętność, uśmiech, radość, smutek, rodzinę – samo życie. Książka, którą czyta się z przyjemnością, lekka i spokojna a zarazem tajemnicza i wciągająca. Godna polecenia na jesienne wieczory.

Klubowicze DKK dorośli

Następne spotkanie: 25.11.2021r. godz. 16:00