DKK dorośli 26.10.2023

„Szukając nadziei" A. K. Kłosińska

Basia pracuje w biurze projektowym i zawsze może liczyć na najbliższych, jednak jej codzienność wcale nie jest idealna. Podobnie jak Konrada, który z pasją prowadzi wieczorną audycję radiową, a w ciągu dnia swoje myśli przelewa na papier i płótno. Los sprowadza ich latem z Poznania na urokliwą wieś. Ona zaczyna wyczekiwany urlop, a on dowiaduje się o niespodziewanym spadku. Wspólnie spędzone wakacje przynoszą nie tylko rodzące się uczucia, ale również wiele życiowych zawirowań i rodzinnych sekretów. Oboje skrywają w sobie niełatwe historie i oboje potrzebują siebie, by odnaleźć zagubioną nadzieję na lepsze jutro. Bardzo ciepła, lekka i przyjemna lektura na jesienne wieczory. Opowieść o miłości, życiu i nadziei, ale także o zranionych duszach i ciężkich, życiowych przeżyciach, wzrusza i pozostawia po sobie cień zastanowienia.

Spotkanie klubowiczów DKK dorośli 26.10.2023