Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Ferie w Bibliotece.

Utworzono dnia 16.02.2018
Czcionka:

Gminna Biblioteka Publiczna w Pruszczu zorganizowała zimowe ferie dla łącznej grupy 35 dzieci, zajęcia były bezpłatne, dla dzieci w wieku od 6 - 12 lat. W trakcie trwania pierwszego tygodnia ferii zimowych biblioteka przygotowała cały szereg różnych zajęć, oto krótka relacja z tych dni:

I TYDZIEŃ FERII W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W PRUSZCZU :)

12.02Dzień plastyczny poświęcony na rysowanie, malowanie i wyklejanie wymarzonego pejzażu zimowego. Podsumowaniem wspólnie spędzonego czasu była ekranizacja filmowa bajki dla dzieci.

13.02 Rozgrywki gier planszowych udostępnionych dzięki Centrum Gier Planszowych PEGAZ w Bydgoszczy. Zajęcia poprowadzili Marcin Żurański i Łukasz Juszczak z Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy.

14.02 Warsztaty manualne z decupageu i warsztaty fotograficzne. Dzieci miały możliwość ozdobienia słoika na swoje skarbu formą decuague. Natomiast na fotografii nauczyły się jak dobrze przygotować aranżację do plenerowych zdjęć, a także bawili się w fotografów mając możliwość fotografowania swoich kolegów. Zajęcia poprowadzili Marcin Żurański- warsztaty fotografi i Marta Ipczyńska- warsztaty plastyczne z Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy.

15.02 Skoki , podskoki i wygibasy takie i różne figury gościły tego dnia na zajęciach w bibliotece. Dzieci musiały wykazać się dużą sprawnością fizyczną w rozgrywkach na Xbox-ie

16.02 Robotyka! Dzieci za pomocą robotów LEGO Mindstrom poznały niezbędną wiedzę z zakresu budowania i programowania platformy jeżdżącej. Radość i zaskoczenie z samodzielnego wykonania jeżdżących robotów była niezastąpiona :). Zajęcia poprowadził Marcin Żurański z Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy.

Piątkowa niespodzianka, o którą zadbał pan Tomasz Kwiatkowski z Baru Kapitalnego w Pruszczu ucieszyła naszych uczestników ferii zimowych w bibliotece, okazało się że dostaliśmy cztery smaczne, cieplutkie, duże pizze.

Bardzo dziękujemy :)

Z pełnymi brzuchami i uśmiechami na twarzy pożegnaliśmy pierwszy tydzień ferii.

Organizatorami ferii zimowych w bibliotece są Gminna Biblioteka Publiczna w Pruszczu Sołectwo Pruszcz i WSG w Bydgoszczy.

Już teraz zapraszamy Was na drugi tydzień ferii zimowych w bibliotece.

Ferie w Bibliotece.

Utworzono dnia 16.02.2018, 15:13

Gminna Biblioteka Publiczna Pruszcz

Pogoda

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 83

W poprzednim tygodniu: 107

W tym miesiącu: 327

W poprzednim miesiącu: 456

Wszystkich: 20689