DKK dorośli 21.03.2024

„Matka Polka” - A.Applebaum, P. Pototoczyn

Anna Applebaum światowej sławy dziennikarka, laureatka nagrody Pulitzera za książkę "Gułag" na początku lat 90. zdecydowała, że chce mieszkać w Polsce. Wyszła za mąż za Radosława Sikorskiego, urodziła dwóch synów. Mówi, że jej dom jest w Chobielinie pod Bydgoszczą. Jej publikacje dotąd dotyczyły światowej polityki. W tej książce Applebaum po raz pierwszy opowiada o sobie, swoich przemyśleniach, motywacjach i wyborach życiowych. Klubowiczkom podobała się książka opisująca prawdziwe historie i życie, godna polecenia.

Spotkanie klubowiczów DKK dla dorosłych marzec 2024