DKK dorośli 8.11.2018r.

"Wszystkie pory uczuć" Magdalena Majcher

Listopad w naszym Dyskusyjnym Klubie Książki poświęciliśmy na refleksje po spotkaniu autorskim z p. Magdaleną Majcher. Seria „Wszystkie pory uczuć” bardzo się spodobała naszym czytelniczkom. Główni bohaterowie przeplatają się w każdej części. „Jesień” opisuje losy Hani, która czuje się niekochana przez męża, ponieważ ten idealizuje ją ze swoją zmarłą pierwszą żoną. „Zima” poświęcona jest Róży, która całe swoje życie poświęciła swojej niepełnosprawnej siostrze. Bohaterką tomu trzeciego „Wiosny” jest Ewelina, która pragnie zostać mamą niestety los nie daje jej takiej możliwości. Natomiast ostatnia część „Lato” jest pełna emocji. Opisuje trudności macierzyństwa, z którymi boryka się Joanna. Wszystkie tomy łączy jedno miejsce- dom dziecka.